ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze brýlí proti modrému světlu DEV1S Wallhack

Recenze DEV1S Wallhack

DEV1S Wallhack si svou mírou ochrany očí v našem testu brýlí proti modrému světlu připsaly druhé místo, tedy zlatý střed. Na něj se vyšplhaly díky hodnotám pohybujícím se mezi 70 a 75 %. Jakožto herní brýle si proto nevedly vůbec špatně. Řádky níže prozradí, v čem předběhly své konkurenty a co výrobcům naopak moc nevyšlo.

Hodnocení DEV1S Wallhack

8.3

Skvělé

Brýle proti modrému světlu DEV1S Wallhack se snaží obhájit svou poměrně vysokou cenu pořádnou náloží dalších ochranných prvků. A daří se jim to. Pro občasné nošení mohou být zbytečné, hráčům počítačových her však prokáží velkou laskavost.

Míra blokace modrého světla
8
Využitelnost
8
Design a pohodlí
8
Další funkce a příslušenství
9
Klady
  • Dostačující blokace modrého světla
  • Pro hráče i běžné uživatele
  • Lehká a pohodlná konstrukce
  • Množství ochranných prvků
Zápory
  • Křehká konstrukce
  • Nutné časté čištění

Míra blokace modrého světla – 8/10

První parametr nám udává, kolik procent modrého světla jsou brýle schopny pohltit a tím pádem jakou nám poskytují ochranu. U brýlí DEV1S Wallhack se udává blokace v míře 70 – 75 %. Jelikož se jedná o herní brýle, výrobci si s nimi vyhráli a poskytli jim vylepšená skla typu „gamer“. Titul špičkových herních brýlí jim tak už nikdo neodpáře.

Se svými hodnotami brýle účinně snižují únavu vašich očí. V neposlední řadě stojí také předcházení nespavosti, která může být způsobená právě přílišným přísunem modrého světla. Udávaná míra blokace navíc také zlepšuje schopnost vidění objektů na pozadí. I z tohoto důvodu můžete zaznamenat vyšší výkony během hraní. Žádný nepřítel neunikne!

Brýle DEV1S Wallhack s úrovní absorpce modrého světla mezi 70 a 75 % způsobují jen mírné změny ve vidění barev. Nejvhodnější variantou je nosit brýle s takto vysokými hodnotami ve večerních hodinách. V opačném případě byste si mohli uškodit.

Využitelnost – 8/10

V následujících řádcích bychom rádi zopakovali, že se jedná zejména o brýle pro hráče počítačových her. Vhod mohou přijít i běžným uživatelům, avšak rádi bychom vyzdvihli důležitost vyhnout se celodennímu nošení. Modré světlo nám během dne nemusí nutně škodit, proto je jeho přísun za denního světla svým způsobem žádoucí.

Pokud se nepovažujete za náročného zákazníka, volte spíše jiný druh brýlí. Tyto jsou přizpůsobeny hráčům natolik, že disponují množstvím ochranných prvků, které jejich funkci znásobí. Pro nenáročné zákazníky to lze považovat za zbytečné. Jejich kvalita se totiž odráží i na vyšší ceně, kterou si ovšem svým zpracováním zaslouží.

Recenze DEV1S Wallhack - využitelnost

Design a pohodlí – 8/10

Dostáváme se k recenzi designu a pohodlí brýlí DEV1S Wallhack. Design pravděpodobně upoutá již na první pohled. Jedná se o jemně béžové brýle se žlutými skly. Už vás možná napadne, že žlutá barva skel je odvozena od míry ochrany proti modrému světlu. Jestliže byste volili raději z tmavších obrouček či jiných barev, nebudou brýle nic pro vás.

Také pohodlí v brýlích je dotaženo na vysokou úroveň. Konstrukce je lehoučká, ale nemusíte se bát, že by se to negativně odrazilo na její odolnosti. Rám je speciálně navržen tak, aby hráče v kombinaci brýlí se sluchátky či headsetem nikde nic netlačilo. Stranice jsou navíc pohyblivé, přizpůsobí se proto každému tvaru hlavy.

Další funkce a příslušenství – 9/10

Jak jsme již zmínili, brýle proti modrému světlu DEV1S Wallhack disponují množstvím dalších funkcí a prvků, které jejich charakteru herních brýlí přidávají na atraktivitě. Brýle jsou například vybaveny antireflexní a antioslňující vrstvou a 100 % UV filtrem. Mají i další ochrannou vrstvu, která brání vysušování očí. Nemají žádné dioptrie.

Recenze DEV1S Wallhack - další funkce a příslušenství

Pokud se stanete majitelem těchto brýlí, možná se neubráníte častějšímu čištění sklíček. Jsou trochu náchylnější na nechtěné „opatlání“. S brýlemi vám však doma přistane i hadřík na čištění s logem DEV1S, čímž je to alespoň trochu vykompenzováno. Dostanete je i v pěkném pevném pouzdře. Máte tak jistotu, že mimo dobu používání budou vaše brýle v bezpečí.

Parametry Wallhack Dev1s

Vlastnost Parametr
Blokace modrého světla 70 – 75 %
Šířka brýlí 14 cm
Délka nožiček 13 cm
Dioptrie ne

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (2 hlasy)

Autor recenze

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Být členem Chytrého Výběru pro mě znamená výhodu v tom, že si můžu udělat představu o aktuální situaci na trhu s různým zbožím. Nemusí totiž být jednoduché se v ní vyznat a všichni se snažíme své peníze co nejlépe investovat. Je radost předávat získané informace dál. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář