ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze multifunkčního hrnce Concept CK7000 2v1

Concept CK7000 2v1- úvod - recenze

Chytrý hrnec Concept CK7000 2v1 si zcela zaslouženě připsal vítězství v našem srovnávacím testu multifunkčních hrnců. Odzkoušená značka opět vytáhla do boje své zbraně a vytvořila chytrý spotřebič, který má 16 přednastavených programů. Kromě nich přistane do vaší kuchyně nálož rychlého a úsporného vaření.

Hodnocení multifunkčního hrnce Concept CK7000 2v1

9.5

Perfektní

S multifunkčním hrncem Concept CK7000 2v1 začne vaření bavit i ty, kdo o svých kulinářských dovednostech pochybují. V tomto výrobku se skrývá hned několik spotřebičů najednou. Zjistit, jaká funkce bude vaše nejoblíbenější, zní opravdu lákavě.

Počet programů a multifunkčnost
10
Údržba a ovládání
9
Doplňkové funkce
10
Celkové zpracování a příslušenství
9
Klady
  • Široké možnosti využití
  • Vyjímatelná a nepřilnavá vnitřní nádoba
  • 16 programů
  • Řešení bezpečnosti
Zápory
  • Vyšší cena
  • Horkovzduch může mít potíže

Počet programů a multifunkčnost – 10/10

Hned na úvod začínáme s plným počtem bodů. V porovnání s našimi dalšími hodnocenými produkty má právě tento multifunkční hrnec nejvíce přednastavených programů. Těch je zde celkem 16 a velkou mírou přispívají k celkové multifunkčnosti zařízení. Možnosti využití v kuchyni jsou u něj tedy obzvlášť široké.

Multifunkční hrnec Concept CK7000 2v1 zastane práci několika různých kuchyňských spotřebičů. Dokáže ze sebe udělat tlakový hrnec, horkovzdušnou fritézu, parní hrnec, pomalý hrnec, zavařovací hrnec, rýžovar či jogurtovač. Z celkového počtu 16 programů je 8 určeno pro tlakové vaření a 8 pro horkovzdušné.

Díky přítomnosti fritovacího koše s horkovzdušnou poklicí si můžete připravit oblíbený pokrm čistě bez oleje a nezdravého smažení. Proud horkého vzduchu, který uvnitř cirkuluje, připraví chutné, avšak zdravé mlsání.

Údržba a ovládání – 9/10

Dalším z důležitých parametrů vašeho výběru budou pravděpodobně nároky na údržbu a ovládání spotřebiče. Jak můžete dle hodnocení vidět, tento hrnec si vedl opět více než dobře. Údržbu usnadňuje vnitřní nádoba, kterou můžete z hrnce vyjmout. Nejlepší je na ní zajisté nepřilnavý povrch a možnost mytí v myčce. Zbytek hrnce stačí otřít vlhkým hadrem.

A ovládání? To je na tom s náročností podobně jako údržba. Respektive, je velmi snadné. Veškerá nastavení a ovládání totiž probíhají skrze přehledný LED displej umístěný v přední části hrnce. Na něm jsou vypsány všechny programy, vám tedy stačí zvolit jeden z nich. Navíc je jen pět tlačítek pro nastavení času či startu a znaménka plus a mínus.

Concept CK7000 2v1 - údržba a ovládání - recenze

 

Doplňkové funkce Concept CK7000 2v1 – 10/10

Maximum kladů na nás multifunkční hrnec Concept CK7000 2v1 vychrlil také u hodnocení doplňkových funkcí. Za jednu z nich lze považovat již zmíněný LED displej s ovládacím panelem. Pochopitelně nechybí ani regulace teploty v rozmezí od 80 do 200°C. I to zvládnete na umístěném LED displeji.

K použití vybízí rovněž i funkce časovače či odloženého startu vaření. O udržení teploty vašich pokrmů se stará automatická funkce Keep Warm. Tento multifunkční hrnec podporuje i pomalé vaření či metodu sous vide. Kromě nepřeberného množství využitelných programů vám tak vaření zpříjemní i řada praktických funkcí.

Celkové zpracování a příslušenství – 9/10

Na závěr jsme se podívali na celkové zpracování výrobku a možnosti příslušenství. Plný počet bodů unikl výrobku jen o vlásek. Museli jsme ho ubrat na základě názorů o horkovzduchu, který může mít u některých kusů problémy.

Nyní ale už jen k silným stránkám. Uchvátilo nás řešení bezpečnosti. Spotřebič je opatřen pojistkou proti přehřátí a protiskluzovými nožičkami. Ty mají na starost uhlídat nečekaný pohyb výrobku. Zámek umístěný v tlakové poklici zase zajistí, že se natlakovaný hrnec během vaření neotevře. Hrnec je dodáván se lžící na rýži a odměrkou.

Jednou z dalších předností je rukojeť, která zůstává během vaření i po něm studená. Nebezpečí opaření je tak zažehnáno. Jakmile se vám tento nerezový hrnec dostane do rukou, zjistíte, že se jedná o spotřebič z kvalitního materiálu. Všechny jeho vlastnosti dohromady zajistí, že bude vaření v něm rychlé a zdravé.

Concept CK7000 2v1- celkové zpracování a příslušenství - recenze

Parametry Concept CK7000 2v1

Vlastnost Parametr
Objem 6 l
Počet programů 16
Hmotnost 7,8 kg

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (24 hlasů)

Autor recenze

Lucie Šajnarová
Lucie Šajnarová

Lucie je vášnivá čtenářka a redaktorka, která se snaží přinášet zajímavosti a novinky prostřednictvím svých článků. Její práce zahrnuje širokou škálu témat, od elektroniky a beauty až po zdravý životní styl. Ve svých článcích se snaží nejen informovat, ale také inspirovat a povzbuzovat své čtenáře. Zkoumá nejnovější trendy ve světě a zároveň hledá inspiraci v každodenním životě. Protože vlastní zkušenost je vždy cennější. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář