ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze galvanické žehličky Beauty Biowave 7v1

Recenze Beauty Biowave 7v1

Galvanická žehlička Beauty Biowave 7v1 nabízí hned sedm programů, které můžete využít při péči o pleť. Je tak ideální galvanickou žehličkou pro každého, komu nestačí galvanický proud, ale chtěl by mít možnost i dalších typů ošetření. Je vhodná zejména na obličej, naopak pro ošetření těla není až tak praktická. Díky skvělým funkcím a relativně přívětivé ceně se stala tato žehlička nejlepší galvanickou žehličkou v poměru cena/výkon v testu nejlepších galvanických žehliček.

Hodnocení galvanické žehličky Beauty Biowave 7v1

8.3

Skvělá

Galvanická žehlička Beauty Biowave 7v1 je vynikající zejména díky velkému množství funkcí a terapií, které nabízí. Nezaujme naopak množstvím nástavců, dostupný je totiž jen jeden jediný. Jinak je to ale výkonná a multifunkční galvanická žehlička, která může být vaší cestou ke krásné pokožce.

Nástavce
6
Napájení
9
Ovládání a manipulace
8
Typy terapií a funkce
10
Klady
  • Sedm různých typů ošetření
  • Fotonová terapie se 4 druhy světla
  • Praktický stojánek
  • Jednoduchá manipulace
Zápory
  • Pouze jeden nástavec na obličej

Nástavce – 6/10

Tato galvanická žehlička obsahuje pouze jeden nástavec, který se používá na všechny části těla. Na žehličce je pevně nasazen a nelze ho tak vyměnit, otázkou ovšem je, je-li to potřeba, vzhledem k multifunkčnosti základního nástavce. Použít ho můžete zejména na obličej pro vyhlazování vrásek, jizev a dalších nedokonalostí, nebo při boji s akné. Tímto nástavcem lze ošetřovat i další části těla, přestože na ně není konkrétně vyrobený. Obecně zkrátka platí, že tato žehlička je určena zejména pro ty, kteří chtějí galvanickou žehličku používat pro boj s problémy na obličeji a hlavě.

Recenze galvanické žehličky Beauty Biowave 7v1 – barevné variace

Napájení – 9/10

Galvanická žehlička Beauty Biowave 7v1 je napájena ze sítě a vybavena Li-iontovou baterií. Kombinuje v sobě tak ideální stav, kdy nemusíte dokupovat stále nové AAA baterie, ale zároveň se s nabitou žehličkou můžete pohybovat a využít ji pro ošetřování pleti prakticky kdekoliv. Nabíjení do plného stavu trvá přibližně tři hodiny a využívá 1 100 mAh pro nabíjecí model. Žehlička je vybavena i stojánkem, do kterého ji během nabíjení můžete jednoduše uchytit, aby nemusela nikde ležet.

Ovládání a manipulace – 8/10

Práce s touto galvanickou žehličkou je poměrně jednoduchá a uživatelsky přívětivá. Součástí balení je navíc kompletní návod v češtině, který vás provede všemi nabízenými funkcemi a přestaví vám veškeré možnosti, jež s touto galvanickou žehličkou máte. Manipulaci ulehčuje také výše zmíněný stojánek, kam lze galvanickou žehličku umístit. Pro usnadnění nabíjení obsahuje žehlička již přiložený nabíjecí adaptér a USB kabel. Ovládání je umožněno díky čtyřem tlačítkům pro jednotlivé funkce na přední straně. Dále je žehlička vybavena přehledným displejem, kde vidíte všechny potřebné informace.

Recenze galvanické žehličky Beauty Biowave 7v1 – vzhled

Typy terapií a funkce – 10/10

Tato galvanická žehlička je vhodná pro každého, kdo má rád velkou variabilitu a chce používat žehličku k různým účelům. Nabízí totiž hned sedm funkcí, které v sobě kombinují různá použití galvanického proudu, ultrazvuku, iontové a fotonové terapie. Fotonová terapie navíc nabízí hned čtyři druhy světla, což dokáže opravdu málokterá galvanická žehlička. Žehlička nabízí následující funkce:

Čištění pleti (CLEANSE) – Pomocí iontové terapie dochází u tohoto typu ošetření k vyčištění pleti za přítomnosti nějakého čistícího krému, nebo gelu.

Hloubkové čištění pleti (DEEP) – Jednou za čas můžete využít i hloubkové vyčištění pleti. Funguje podobně jako funkce čištění pleti, ale více se soustředí na vyčištění těch nejhlubších pórů a hluboko usazených nečistot.

Výživa pleti (NUTRITION) – Pokud chcete mít jasnou, hydratovanou a zdravou pleť, je potřeba ji vyživovat. K tomu můžete využít speciální funkci této galvanické žehličky, která dostane hluboko do vaší pokožky pomocí záporných iontů vyživovací krémy.

Extra výživa (EXTRA) – Ještě intenzivnější vyživení umožňuje tato funkce, která v sobě kombinuje iontovou terapii a galvanický proud.

Rozjasnění pleti (WHITEN) – Pro jasnější a hezčí pleť můžete využít tento typ ošetření, který v sobě kombinuje dva typy fotonové terapie. Používá totiž červené i žluté světlo.

Proti akné (ANTI-ACNE) – Pomocí fotonové terapie můžete zahubit bakterie, které způsobují akné a vyčistit si póry. K tomu je využito modré a následně zelené světlo. Funkci můžete kombinovat i s dalšími typy ošetření, jež žehlička nabízí.

Eliminace vrásek (FACE LIFTING) – Těm, kteří se chtějí zbavit vrásek a jizev, pomůže tato funkce. Ta používá klasickou galvanickou terapii, doplněnou o mikromasáž, k vyhlazení vaší pokožky.

Technické parametry

Značka: Beauty Biowave
Vhodná na: obličej, některé části těla
Fotonová terapie: ANO (červené, modré, zelené, žluté světlo)
Ultrazvuk: ANO (frekvence 3 Mhz)
Materiál aplikátoru:
Počet LED diod: 12
Rozměry: 5,5 × 5,5 × 18,5 cm
Napájení: ze sítě
Nástavce: pouze 1
Dostupné gely a krémy:
ANO (vodivý krém)


Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor recenze

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář