ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze rybářského člunu Mivardi M-Boat 320 P

rybářský čluin mivardi m boat

Oblíbená značka Mivardi představuje model Mivardi M-Boat 320 P, který vás potěší velkým prostorem i stabilitou. V naší recenzi nejlepších rybářských člunů zaujal druhou příčku. Díky vysoce odolným materiálům a samostatně nafukovaným komorám vás na vodě nikdy nezradí. Jaké další vychytávky přináší a jak uspěl v samostatném testu?

Hodnocení rybářského člunu Mivardi M-Boat 320 P

9

Skvělý

M-Boat 320 P od oblíbené značky Mivardi se chlubí výborným poměrem ceny a výkonu. Jedná se o kvalitní člun na ryby velkých rozměrů, do kterého se pohodlně vejdou dva rybáři se vším vybavením. Oblíbíte si ho pro jeho odolný materiál a pevnou lamelovou podlahu, která zvyšuje stabilitu i bezpečnost posádky. Navíc jej můžete používat i s elektromotorem a díky zvýšené přídi nabízí slušnou rychlost a vysokou stabilitu.

Rozměry a nosnost
9
Odolnost a stabilita
10
Vychytávky a další funkce
9
Příslušenství
8
Klady
  • Velké rozměry
  • Pro použití s elektromotory
  • Bezpečnost posádky
  • Zvýšená příď pro vyšší rychlost
  • Odolné materiály
Zápory
  • Nižší nosnost

Rozměry a nosnost – 9/10

Rybářský člun Mivardi M-Boat 320P patří mezi ty prostornější na trhu. S délkou 320 cm a šířkou 151 cm se nestane, že byste se dovnitř nevešli. Člun je dost prostorný na to, aby pohodlně pojmul dva rybáře s plným vybavením. Přestože podle výrobce unese až pět lidí, je nutné brát takový údaj s rezervou. Rybářské vybavení zabere mnoho prostoru a nikdo se asi nechcena člunu těsnat. Rozměrům odpovídá i maximální nosnost, dosahující až 481 kg, což není málo, přesto existují čluny s vyšší nosností.

Člun váží 47,8 kilogramů, takže ho při přenášení rozhodně ucítíte. Vyšší hmotnost je dána rozměry a použitím vícevrstvého odolného materiálu. Na druhou stranu je po vyfouknutí člun poměrně skladný a bez problému se vejde do kufru klasického auta.

Odolnost a stabilita – 10/10

Díky velkým rozměrům a šířce plováků je člun Mivardi velmi stabilní, zvýšená příď se zase stará o jeho rychlost. Kvalitní vrstvený PVC materiál zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození, čemuž přispívá i lamelová podlaha s protiskluzovou úpravou.

rybářský člun mivardi m-boat 320 p detail uchycení

O bezpečnost posádky se dále stará systém tří samostatně nafukovacích komor a přídě. Díky tomu vás člun nikdy nenechá na vodě ve štychu. Pokud dojde k nechtěnému propíchnutí pláště, například rybářským háčkem, loď vás zvládne dopravit v pořádku na břeh.

Vychytávky a další funkce – 9/10

Pokud plánujete zdolávat delší vzdálenosti, určitě využijete možnost instalace spalovacího i elektrického motoru. Zvýšená příď zlepšuje hydrodynamické vlastnosti člunu, a tím i jeho rychlost. Zároveň šetří palivo či energii. Díky speciálním ventilům se nemusíte obávat zdlouhavého nafukování a vypouštění, vše je rychlé a pohodlné i díky kvalitní nožní pumpě, kterou dostanete jako součást balení.

Odolnost člunu podporuje ochranný boční pás proti prodření. Nemusíte se tak obávat nechtěných nárazů. Pohodlí při plavbě zajišťují dvě posuvné lavičky s protiskluzovým povrchem, které můžete nastavit do polohy, jaká vám vyhovuje.

Příslušenství k Mivardi M-Boat 320 P – 8/10

Spolu se člunem dostanete poměrně bohaté příslušenství. Samozřejmostí jsou skládací hliníková vesla a variabilní lavičky, obdržíte ale také velkou nožní pumpu, se kterou nafouknete člun rychle a pohodlně. Potěší vás praktická přepravní taška pro snadný přenos člunu a sada na drobné opravy.

člun mivardi m-boat 320 p příslušenství

Technické parametry Mivardi M-Boat 320 P

Značka: Mivardi
Rozměry: 320 × 151 cm
Hmotnost: 47,8 kg
Nosnost: 481 kg
Podlaha: Lamelová
Nastavitelná sedadla: Ano
Madla: Ano
Orientační cena: 27 550 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (10 hlasů)

Autor recenze

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář