ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Recenze vitamínů na vlasy Health Link Japan Chlorella + kolagen

Vitamíny na vlasy Health link chlorella kolagen recenze

Hebké, lesklé a silné vlasy jsou ideálem krásy. Ženy, kterým tuto výbavu nenadělila příroda, si mohou ke krásným vlasům pomoci prostřednictvím vitamínů pro růst a výživu vlasů. Doplněk stravy Health Link Japan Chlorella + kolagen není přípravkem určeným čistě jen pro podporu vlasů, ale i svalové hmoty, kostí, paměti, nehtů, pleti a i výkonnosti. Vlastnosti tohoto vitamínového přípravku jsme pro vás shrnuli v naší recenzi.

8.3

Skvělé

Vitamínový přípravek Health Link Japan Chlorella + kolagen obsahuje výtažek řasy chlorella a rybí kolagen. Blahodárně působí na vlasy, nehty, pleť, kosti, svaly, únavu a imunitní systém. Výrobek dokáže mile překvapit částečně přírodním složením s obsahem pouze dvou průmyslově vyráběných látek. Nevýhodu je velký počet tablet užívaných za den. Výhodou je velmi příznivá cena.

Balení
7
Účinky
8
Složení
8
Cena
10
Klady
  • Příznivá cena
  • Částečně přírodní složení
  • Obsahuje rybí kolagen
  • Dobré účinky na imunitní systém
  • Malé a dobře polykatelné tablety
Zápory
  • Velký počet tablet užívaných za den
  • Nutnost dlouhodobého užívání
  • Tablety po rozkousání barví do zelena

Balení – 7/10

Vitamíny na vlasy a udržení svalové hmoty a kostí Health Link Japan Chlorella + kolagen jsou baleny v bílé plastové lahvičce. Etiketa obsahující informace o přípravku je ve veselém pestrobarevném provedení, ve kterém převažuje zelená barva, což je barva řasy chlorelly. Ve spodní části etikety se nachází světle modrý proužek, který upozorňuje na to, že se jedná o řadu vitamínů obohacenou o kolagen. Lahvička i etiketa svým vzhledem odpovídají nižší cenové kategorii, ke které se tyto vitamíny řadí.

Balení doplňku stravy Health link chlorella kolagen

Účinky – 8/10

Health Link Japan Chlorella + kolagen slibuje podporu růstu svalové hmoty a kostí, vlasů, nehtů, pokožky, podporu paměti a duševního zdraví, srdce a cév, výkonnosti, energie a vitality. Dávkování přípravku je poměrně vysoké, a to 2× denně 6 – 10 tablet minimální 15 minut před jídlem. Podle uživatelů jsou tablety malé a dobře se polykají, což je velké plus. Nicméně jsme se také dočetli, že pokud tablety rozkoušete, může se vám zbarvit ústní dutina do zelena. Proto bychom vám doporučovali tablety nekousat, ale rovnou polykat.

Základní složkou tohoto přípravku je řasa chlorella vulgaris, která pozitivně působí na růst červených krvinek, normální funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a podporuje růst svalové hmoty a kostí. Kolagen blahodárně působí na pojivové tkáně, kosti, chrupavky, vazy, šlachy a kůži. Vitamín C podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v těle a také správnou funkci imunitního systému a snižuje únavu.

Podle uživatelských recenzí jsou znatelné zejména účinky na imunitní systém. Uživatelé přípravku Health Link uvádějí, že při pravidelném dlouhodobém užívání, mají posílenou imunitu, nejsou nemocní a celkově se cítí dobře. Nutné je ale používat tento produkt opravdu pravidelně a dlouhodobě, což by mohlo být pro někoho nevýhodou.

Složení – 8/10

Složení vitamínů Health Link Japan Chlorella + kolagen: Sladkovodní řasa Chlorella vulgaris (177,6 mg), rybí kolagen (20 mg), vitamin C – kyselina L- askorbová (1 mg), fosforečnan vápenatý (1 mg), oxid křemičitý (0,4 mg).

Fosforečnan vápenatý, v potravinářství používaný pod označením E341, je zahušťovadlem, které vzniká průmyslově přidáním hydroxidu vápenatého do kyseliny fosforečné. Oxid křemičitý je v potravinářství užíván pod označením E551 a využívá se jako protispékací látka. Jedná se o průmyslově upravenou látku.

Nebýt těchto dvou látek, bylo by složení vitamínů Health Link čistě přírodní. Sám výrobce uvádí, že produkt neobsahuje plnidla, pojidla a jiné chemické látky. Vzhledem k cenové kategorii, ke které se výrobek řadí, je pro nás složení výrobku, které obsahuje pouze dvě průmyslově upravené látky, velmi milým překvapením.

Vzhled tablet Health link japan chlorella kolagen vítamíny na vlasy

Cena – 10/10

Balení vitamínů Health Link Japan Chlorella + kolagen s počtem tablet 250 se prodává za cenu kolem 200 Kč a balení se 750 tabletami kolem 500 Kč. Vzhledem k vysokému počtu tablet je cena výrobku skvělá. Jedna tableta vyjde maximálně na 1 Kč a cena denní dávky dosahuje maximálně 20 Kč na základě toho, kolik tablet užíváte, což je velmi příznivá částka.

Parametry vitamínů na vlasy Health Link Japan Chlorella + kolagen

Vlastnost Parametr
Počet tablet 250 nebo 750
Použití nehty, pokožka, vlasy, paměť a duševní zdraví, výkonnost, energie a vitalita, srdce a cévy
Kolagen ano
Vitamíny

Další látky

vitamín C

chlorela vulgaris, rybí kolagen, fosforečnan vápenatý, oxid

Doporučená denní dávka 2× denně 6 – 10 tablet

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (14 hlasů)

Autor recenze

Veronika Štrachová
Veronika Štrachová

Jsem vystudovaná personalistka. Během rodičovské dovolené mě začalo bavit testovat nové produkty a psát o nich recenze, a proto jsem se této oblasti začala věnovat naplno. Rozumím si s moderními technologiemi a ráda zkouším nové výrobky. Ve volném čase se věnuji péči o zahradu, procházkám v přírodě se synem a turistice. Ráda objevuji krásu českých hor, lázeňských středisek a historických center měst.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář