ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
 • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Dyson Airwrap

Toužíte po dokonale upraveném účesu jako od profesionálního kadeřníka? Tento sen vám může splnit Dyson Airwrap™ Complete multi-styler, který vám pomůže vytvořit mnoho nádherných účesů u kratších i dlouhých vlasů. Využívá skvělé technologie, mezi kterými dominuje Coanda efekt, s jehož pomocí si kulmofén vlasy sám navine na nástavec. Zaujmout vás může i luxusní zpracování přístroje s příslušenstvím a atraktivními barevnými variantami.

Pro dlouhé vlasy

Kulméfén pro rozmanitou úpravu dlouhých i kratších vlasů. K dostání ve třech barevných variantách s luxusním úložným boxem.

Pro kratší vlasy

Multifunkční kulmofén pro vytvoření různých druhů účesů. Atraktivní vzhled a bonus v podobě cestovního pouzdra v ceně.

Modely Dyson Airwrap

Dyson Airwrap™ Complete Long multi-styler (Šedá/Měděná) – Multifunkční styler pro dlouhé vlasy

Multi-styler Dyson Airwrap complete long šedá a měděná - recenze

Typ vlasů: delší než po ramena | Počet nástavců: 6 | Barva: šedá/měděná | Počet barevných provedení: 4 | Délka kabelu: 2,62 m | Počet teplotních stupňů: 3 | Počet rychlostí: 3 | Průtok vzduchu: 13,5 l/s | Příkon: 1 300 W | Hmotnost: 0,61 kg | Příslušenství: ano | Přibližná cena: 14 990 Kč

Klady
 • Bohaté příslušenství
 • Vhodný pro dlouhé vlasy
 • Multifunkční využití
 • Několik barevných kombinací
 • Tři rychlosti a nastavení teploty
Zápory
 • Vysoká cena

Jste-li majitelkou dlouhých vlasů, které chcete upravovat do různých druhů účesů, je pro vás Dyson Airwrap™ Complete Long multi-styler skvělou volbou. Přístroj dokáže vlasy současně vysoušet a tvarovat. Druhy účesů, které s jeho pomocí můžete vytvořit, jsou rozmanité od vysoušení, natáčení, tvarování až po uhlazování. Dyson fén Airwrap dokáže zaujmout zejména kvalitním provedením, bohatým příslušenstvím a multifunkčním využitím. Jedinou překážkou k jeho zakoupení může být jeho vysoká pořizovací cena.

Od základního modelu Dyson Airwrap Complete se varianta Long odlišuje tím, že 30mm a 40mm nástavec je o 50 % delší než ten klasický. Nástavce navinou více vlasů, takže jsou vhodné pro dlouhé vlasy, jejichž úpravu velmi usnadňují. Využít ho ale můžete samozřejmě i pro kratší vlasy, a pokud máte v plánu si nechat narůst delší vlasy, bude pro vás prodloužený model Airwrapu skvělou investicí do budoucna.

Souprava Dyson kulmy na vlasy obsahuje šest nástavců pro různé úpravy vlasů, kartáček na čištění filtru a úložný box v luxusním provedení v barvě pruské modré a s měkkým vnitřním polstrováním. Nám se líbila varianta v kombinaci barev s šedým tělem a měděnými detaily, ale vybrat si můžete i variantu v opačné kombinaci barev, kdy je tělo kulmofénu Dyson měděné a detaily šedé. Další kombinací je modré tělo a růžové nebo měděné detaily. Nabídka je to široká a variantu podle svých představ si vybere téměř každá žena.

Dyson Airwrap™ Complete multi-styler (Vinca Blue/Rosé) – Multifunkční kulma pro kratší vlasy

Kulmofén Dyson Airwrap complete vinca blue a rosé - recenze

Typ vlasů: kratší než po ramena | Počet nástavců: 6 | Barva: modrá/růžová | Počet barevných provedení: 2 | Délka kabelu: 2,68 m | Počet teplotních stupňů: 3 | Počet rychlostí: 3 | Průtok vzduchu: 13,5 l/s | Příkon: 1 300 W | Hmotnost: 0,61 kg | Příslušenství: ano | Přibližná cena: 14 990 Kč

Klady
 • Vhodný pro kratší vlasy
 • Možnost dokoupení nástavců
 • Cestovní pouzdro v ceně
 • Skvělé funkce
 • Vytváří mnoho druhů účesů
Zápory
 • Vysoká cena
 • Nevhodný pro dlouhé vlasy

Multi-styler Dyson Airwrap Complete je velmi oblíbeným přístrojem pro úpravu vlasů. Populární je zejména díky Coanda efektu, který dokáže sám navinout vlasy na nástavec, vysušit je a natočit do objemných loken. Úprava vlasů je tak téměř bez práce a navíc se skvělým výsledkem. Radost z tohoto skvělého přístroje vám může zkazit pouze jeho cena a fakt, že není úplně vhodný pro dlouhé vlasy, což ale můžete vyřešit dokoupením vhodných nástavců.

Balení Dyson kulmy obsahuje celkem šest nástavců pro vytvoření různých účesů a kartáček na čištění filtru. Celá sada je uložena v luxusně vypadajícím boxu v odstínu pruské modré barvy. Vnitřní prostor boxu je vyložen měkkým polstrováním a víko je možné využít jako protiskluzovou podložku. U modelu Dyson Airwrap v barevné kombinaci modré a růžová je příjemným bonusem v ceně cestovní pouzdro, do kterého se vám při vašich cestách pohodlně vejde tělo Dyson kumofénu a tři nástavce.

Dyson kulma vás zaujme i skvělými funkcemi, mezi které se řadí možnost nastavení tří rychlostí proudění vzduchu a tří možností teploty. Zajímavá je také funkce rychlého zchlazení, díky které je možné ihned zchladit proudící vzduch pro fixaci konečného účesu.

Oblíbené kulmofény na Heuréce

Proč si vybrat Dyson Airwrap

Dyson Airwrap natáčí, tvaruje, vyhlazuje a vysušuje vlasy. Dokáže také vysušovat bez vzniku polétavých vlasů a jejich krepatění. Přístroj navíc využívá nejnovější technologie a my vám v našem článku představíme nejen tyto technologie, ale i další vlastnosti, funkce a příslušenství, které Airwrap odlišují od ostatních kulmofénů a horkovzdušných kartáčů na vlasy.

Čím je Dyson Airwrap výjimečný?

Dyson Airwrap multi-styler v sobě spojuje vysoušení a tvarování vlasů v jednom kroku. Navíc si pomocí proudu vzduchu dokáže sám navinout pramen vlasů na nástavec a tím tvarovat krásný účes téměř bez práce.

Využití styleru Dyson Airwrap je opravdu různorodé, protože dokáže vytvořit vlnitý účes, objemný účes, hladký účes a vyfoukaný účes. Vlny můžete tvořit ve dvou velikostech. Vlasy nemusíte předsušovat, protože díky vlastnostem styleru je možné vlasy vysoušet a vytvarovat v jednom kroku.

Úprava vlasů pomocí Dyson fén kulmy Airwrap

A jaká je kvalita úpravy vlasů pomocí Dyson fén kulmy?

Úprava vlasů je velmi jednoduchá a výsledný efekt dokonalý. Podle uživatelek vypadají vlasy upravené Dyson kulmou jako by se na nich vyřádil profesionální kadeřník. Coanda efekt snižuje dobu tvorby účesu a zlepšuje i manipulaci s přístrojem, kdy nemusíte v jedné ruce držet kulmofén a v druhé hřeben či kartáč na vlasy.

Vlasy jsou díky technologiím, které Dyson Airwrap využívá, chráněné před poškozením vysokou teplotou. Vaše vlasy jsou tak dokonalé a zdravé, což můžete ještě znásobit používáním vitamínů na vlasy a vyživujících masek. Pokud vás trápí krepatění a polétavé vlasy, tak vás jistě potěší, že tento nepříjemný estetický jev můžete snížit až o 58 % při úpravě multifunkčním nástavcem a tím velmi zkvalitnit váš výsledný účes.

Vlastnosti Dyson Airwrap

Výkon dosahující 1 300 W je dostatečně silný na to, aby všechny funkce Dyson kulmy fungovaly tak, jak mají. Průtok vzduchu 13,5 l/s zajišťuje silný proud vzduchu, který je potřebný pro správné fungování Coanda efektu i pro funkci rychlého vysoušení.

Délka kabelu dosahuje téměř 2,7 metru, což velmi oceňujeme. Kabel je dostatečně dlouhý a má velký dosah, takže nemusíte řešit problém s tím, že nemáte elektrickou zásuvku hned vedle zrcadla.

Digitální motor Dyson V9 je vybaven 13 lopatkami, otáčí se rychlostí 110 000 otáček za minutu a produkuje tlak ve výši 3,2 kPa. Díky tomuto výkonu dokáže vytvořit jev, který je nazýván jako Coanda efekt.

Digitální motor Dyson V9 - kulmofén Dyson airwrap

Funkce Dyson Airwrap

Coanda efekt je aerodynamický jev, který vzniká prouděním vzduchu poháněným digitálním motorem Dyson V9. Prostřednictvím proudu vzduchu si dokáže kulmofén Dyson sám přitáhnout pramen vlasů a natočit ho na nástavec, který vlasy nejen vysouší, ale zároveň i tvaruje do krásných loken. U nástavců pro rovnání vlasů působí coanda efekt tak, že přivine pramen vlasů k nástavci a vy pak manuálně tahem od kořínků ke konečkům vlasy vysušíte a narovnáte nebo jim dodáte objem.

Coanda efekt styleru Dyson Airwrap

Rychlé zchlazení je funkce, která umožňuje okamžitou deaktivaci topného tělesa a tím okamžitého snížení teploty. Díky této funkci je možné zafixovat konečnou podobu vašeho účesu, protože fixace účesu je prováděna pomocí studeného vzduchu.

Rychlost proudění vzduchu je funkcí, která umožňuje nastavení do tří poloh tak, aby bylo možné přizpůsobit proud vzduchu konkrétním potřebám vašich vlasů a typu účesu, který chcete vytvořit.

Ovládání teploty je možné nastavit na tři úrovně. Tato funkce je velmi důležitá zejména kvůli tomu, že jemné vlasy vyžadují nižší teplotu úpravy a silnější vlasy je naopak možné upravovat při vyšší teplotě.

Ovládání teploty kulmy Dyson Airwrap

Inteligentní regulace teploty dokáže měřit teplotu proudícího vzduchu až 40krát za sekundu a tím dokáže chytře automaticky řídit teplotu podle potřeby tak, aby nikdy nepřesáhla více než 150 ˚C. Teplota, která by tuto hodnotu přesahovala, by mohla vlasy poškodit, protože by byla už moc silná. Tuto funkci považujeme vzhledem k minimalizaci poškození vlasů za velmi užitečnou.

Rychlé vysoušení je možné provádět pomocí multifunkčního nástavce. Silný proud vzduchu proudící prostřednictvím úzkého dlouhého otvoru v nástavci dokáže vlasy rychle prosušit a připravit je pro jejich snadnější dosušení a upravení pomocí tvarovacích nástavců.

Funkce rychlého vysoušení kulmofénu Dyson Airwrap

Vybavení Dyson Airwrapu

Nástavce kulmofénu Airwrap

Nástavce kulmofénu Airwrap prošly mnoha vylepšeními. Upraven byl nejen design, ale i funkce jednotlivých nástavců. Nástavce pro tvorbu vln byly původně dodávány dva, aby bylo možné točit lokny na pravou i levou stranu. Nyní jsou nástavce pro obě velikosti vln dodávány v jednom kuse a směr otáčení se přepíná v horní části nástavce. Vysoušecí nástavec v oválném tvaru byl nahrazen uhlazujícím nástavcem s Coanda efektem, který je možné přepnutím v horní části využít několika způsoby a umožňuje i pouze samotné vysoušení. Nástavce v long délce jsou o 50 % delší než ty klasické.

Nástavce kulmofénu Dyson Airwrap

V současnosti je styler Dyson Airwrap dodáván s těmito nástavci:

 • Uhlazující nástavec s Coanda efektem – označován i jako multifunkční nástavec
 • 30mm nástavec Airwrap™
 • Nástavec o šířce 30 mm v klasické nebo long délce
 • 40mm nástavec Airwrap™
 • Nástavec o šířce 40 mm v klasické nebo long délce
 • Tuhý vyhlazující kartáč
 • Měkký vyhlazující kartáč
 • Kulatý kartáč pro objem
 • 20mm nástavec Airwrap™ dodáván u Long modelu v barvě pruská modrá a měděná

Jak se používá Dyson Airwrap a jeho nástavce můžete vidět v tomto videu:

Příslušenství Dyson fénu Airwrap

Úložný box má oválný tvar v elegantním designu v barvě pruské modré. Uvnitř obsahuje měkké polstrování pro bezpečné uložení těla a všech nástavců kulmofénu Dyson Airwrap. Víko úložného boxu je odnímatelné a je možné ho využít i jako protiskluzovou podložku během používání Airwrapu. Úložný box je dodáván k oběma modelům Dyson Airwrap v ceně.

Úložný box a cestovní pouzdro kulmofénu Dyson Airwrap

Cestovní pouzdro je lehkým obalem vhodným pro přenos vašeho kulmofénu během jakéhokoli cestování a vejde se vám i do příručního zavazadla. Bez problémů do cestovního pouzdra uložíte tělo Dysonu Airwrap a tři jeho nástavce. Pouzdro je vyrobeno z měkké žáruvzdorné tkaniny. Design pouzdra v růžové a černé barvě se semišovým povrchem je atraktivní. U modelů Dyson Airwrap v barevné variantě Vinca Blue/Rosé je toto cestovní pouzdro obsaženo v ceně, což je příjemným bonusem. U ostatních modelů si můžete pouzdro dokoupit.

Cestovní taška je lehčím úložištěm pro Dyson Airwrap než velký úložný box, ale oproti cestovnímu pouzdru je dole rozšířená a vejde se do ní celý styler Dyson Airwrap včetně všech nástavců. Tato cestovní taška je navíc kompatibilní i s vysoušečem vlasů Dyson Supersonic™, který se do ní také bez problémů vejde. Díky svému lehkému a skladnému provedení se cestovní taška Dyson vejde do každého kufru při vašich cestách a bezpečně v ní přepravíte celou soupravu Airwrapu. Cestovní taška pro Dyson Airwrap není příslušenstvím v ceně výrobku, ale je možné ji dokoupit navíc pro pohodlnější cestování.

Cestovní taška styleru Dyson Airwrap

Kartáček na čištění filtru má tvar kroužku. Na vnitřní straně obsahuje krátké štětinky, které účinně čistí všechny usazeniny z drážek filtru, který se nachází v dolní části těla kulmofénu Dyson. Kartáček na čištění filtru je součástí balení všech modelů Dyson Airwrap.

Design a zpracování

Na první pohled vás styler Dyson Airwrap zaujme elegantním designem. Štíhlé válcovité tělo Airwrapu měří 27 cm. Se svou hmotností 610 gramů je tento kulmofén poměrně lehkým nástrojem pro úpravu vlasů. Svým zpracováním vypadá přístroj kvalitně a vzbuzuje dojem, že i použité materiály budou dosahovat vysoké kvality.

Design všech částí Airwrapu je podle našeho názoru velmi propracovaný. Luxusním dojmem působí i doplňky v podobě koženého úložného boxu. Cestovní pouzdro a taška jsou vyrobeny z měkké žáruvzdorné tkaniny a zaujmou designem v černé barvě s kontrastními lemy ve fuchsiové a měděné barvě.

Styler Dyson Airwrap v úložném boxu

Barevná provedení

Dyson Airwrap se vyrábí v několika barevných provedeních pro klasický model i prodlouženou variantu Long. Původně byl Airwrap prodáván v kombinaci fuchsiové a šedá, která už je v současné době k sehnání pouze v doprodeji a výrobce Dyson ji nahradil jinými atraktivními variantami.

Vybírat můžete nyní z těchto barevných kombinací:

 • Měděná/šedá
 • Šedá/měděná
 • Vinca blue/rosé – modrá/růžová
 • Pruská modrá/měděná

Značka Dyson

Společnost Dyson byla založena u města Bath v jihozápadní Anglii roku 1993. Prvním výrobkem této značky byl bezsáčkový vysavač. V současné době se Dyson zaměřuje na přístroje v oblasti péče o vlasy, čištění vzduchu, sušení rukou, osvětlení a robotiky. Velmi populárním výrobkem této společnosti je také Dyson Airblade, což je bezdotykový rychlovysoušeč rukou, který je hojně používán na veřejných toaletách.

Celosvětová centrála značky Dyson se nachází v Singapuru. Ve Velké Británii se nachází dvě technologická centra společnosti ve městech Malmesbury a Hullvington. Společnost zaměstnává po celém světě téměř 14 000 pracovníků. Společnost se zabývá vlastním výzkumem nových technologií a umělé inteligence. Při této společnosti funguje vlastní vzdělávací institut a charitativní organizace.

Určitě si kladete otázku: Kdo za tím stojí? Zakladatelem společnosti je britský vynálezce James Dyson. Tento muž vynalezl cyklonový bezsáčkový vysavač a poté, co o tento vynález neměl zájem nikdo z předních výrobců elektroniky, založil vlastní společnost, která je dnes velmi úspěšná.

Nejprodávanější kulmofény

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 5.0 (230 hlasů)

Autor článku

Veronika Štrachová
Veronika Štrachová

Jsem vystudovaná personalistka. Během rodičovské dovolené mě začalo bavit testovat nové produkty a psát o nich recenze, a proto jsem se této oblasti začala věnovat naplno. Rozumím si s moderními technologiemi a ráda zkouším nové výrobky. Ve volném čase se věnuji péči o zahradu, procházkám v přírodě se synem a turistice. Ráda objevuji krásu českých hor, lázeňských středisek a historických center měst.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář