ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
 • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Péče o tělo

Produkty na domácí bělení zubů

Většina z nás touží po krásném úsměvu, který okouzlí okolí. Bohužel ne každý si však může dovolit finančně náročné bělení zubů u stomatologa. I proto jsme se zaměřili na volně dostupné produkty k domácímu bělení zubů. Za naši redakci doporučujeme Bělící zubní gel Venira.

Nejlepší celkově

Bělící pásky pro účinné a jemné zesvětlení zubů. Šetrné složení bez peroxidu.

Nejlepší poměr cena/výkon

Bělící zubní gel minimalizuje nažloutlý odstín zubů. Eliminuje zápach z úst.

Nejlepší levný

Přírodní bělení zubů založené na receptuře z Egypta. Obohacený o hřebíčkový olej.

Nejlepší produkty na domácí bělení zubů

Recenze Nature’s Finest bělící pásky – Účinné domácí bělení zubů

Nature´s Finest bělící pásky - recenze Pro náročné

Velikost balení: 2 × 14 ks | Použití: 1 × denně | Aplikace: na vyčištěné zuby | Dlouhodobé použití: ano | Přibližná cena: 590 Kč

Klady
 • Snadné použití
 • Šetrné složení
 • Neobsahuje peroxid
 • Účinně zesvětluje zuby
 • Nepoškozuje zubní sklovinu
Zápory
 • Vyšší cena
 • Menší balení

Snadné bělení zubů v pohodlí domova s viditelnými výsledky již za 7 dní vám poskytnou Nature’s Finest bělící pásky. Jedno balení obsahuje 14 bělících pásků, z toho 7 na horní a 7 na dolní zuby. Dodávána jsou dvě balení, takže vám vystačí na 14 dnů domácího bělení.

Bělící pásky Nature’s Finest mají bezpečné složení bez peroxidu, které šetrně bělí zuby a nepoškozují zubní sklovinu. Jemně bělí zuby a zesvětlují skvrny od jídla, vína, kávy, čaje i cigaret. Světlejší a bělejší zuby můžete očekávat již po 7 dnech užívání. Bohužel není uvedeno, o kolik odstínů vám bělící pásky zuby zesvětlí a jak dlouho výsledný efekt vydrží, což je trochu škoda. Výrobce ale garantuje možnost vrácení produktu do 14 dnů v případě nespokojenosti.

Bělící pásky se používají 1 × denně a jejich nasazení je velmi snadné. Odloupnete pásek z fólie, stranou s gelem srovnáte na zubech podle okraje dásně a jemně přitlačíte. Bělící pásky na zubech působí 30 minut. Případné zbytky gelu, které zůstanou na zubech, velmi snadno odstraníte vyčištěním zubů kartáčkem. Jako nevýhodu vidíme vyšší cenu s ohledem na menší velikost balení.

Recenze Venira Bělící zubní gel máta – Vybělení zubů až o jeden odstín

Bělící zubní gel Venira recenze bělení zubů Zlatý střed

Velikost balení: 50 ml | Použití: 3× denně/měsíc | Aplikace: každodenní péče o chrup | Dlouhodobé použití: ano | Přibližná cena: 439 Kč

Klady
 • Vybělení zubů až o jeden odstín
 • Hygienické balení
 • Každodenní použití
Zápory
 • Bělící efekt pouze pro zuby zbarvené jídlem a nápoji

Naprosto jednoduché řešení pro mírně zabarvené zuby představuje Zubní gel Venira s příchutí máty. Bez větší námahy ho zařadíte do své rutiny v péči o zuby. Používá se totiž jako klasická zubní pasta. Gel navíc díky svým účinným látkám eliminuje zabarvení a skvrny způsobené nápoji a potravinami. Kromě bělení zubů také pomáhá v boji se zubním plakem. Mentol neutralizuje zápach z úst.

Velmi oceňujeme hygienické balení s praktickou pumpičkou. Zubního gelu díky němu nanesete přesně tolik, kolik potřebujete. Možná vás překvapí sytě fialová barva, kterou gelu dodává přidaný pigment. Gel na bělení zubů od Venira obsahuje speciálně povrchově upravené minerály, které dokážou redukovat nažloutlý tón zubů. Při pravidelném každodenním používání můžete zaznamenat rozjasnění barvy vašich zubů a vybělení až o 1 až 1,4 odstínu.

Pro nejefektivnější bělení zubů doporučuje výrobce používat zubní gel minimálně jeden měsíc, a to 3× denně po dobu minimálně dvou minut. Pro zvýšení efektu lze použít i rotační či sonický zubní kartáček.

Recenze Eva Zubní pudr hřebíček – Přírodní bělení zubů

Bělící zubní pudr Eva hřebíček recenze Levný základ

Velikost balení: 30 g | Použití: 2× denně | Aplikace: místo zubní pasty | Dlouhodobé použití: ano | Přibližná cena: 109 Kč

Klady
 • Příznivá cena
 • Vhodný i pro problematické dásně
 • Odstraňuje zubní kámen
Zápory
 • Nepraktické dávkování

Levnou alternativu nahrazující bělící zubní pastu nabízí Zubní pudr Eva Cosmetics s obsahem hřebíčku. Hřebíček má antimikrobiální a antioxidační vlastnosti, které přispívají k celkovému zdraví ústní dutiny. Vysoká koncentrace hřebíčkového oleje v zubním pudru pomáhá v boji proti bakteriím a zánětům. Preventivně působí před vznikem zubního kazu, paradentózy a problémů s dásněmi.

V kelímku na vás čeká 30 g bělícího pudru, do kterého jemně vložíte navlhčený zubní kartáček. Čištění zubů provádíte následně dle svých zvyklostí. Jak jsme již zmínili, pudr nahrazuje zubní pastu, proto není nutné si před jeho použitím zvlášť čistit chrup. Dávkování bělícího pudru považujeme za nepraktické, protože opakovaným vkládáním kartáčku dovnitř balení dochází k přenosu bakterií a případných nečistot.

Kelímky se zubními pudry od Eva Cosmetics nejsou v českých drogeriích a lékárnách žádnou novinkou. Své místo v péči o zuby si drží již více než 25 let. Výrobce nabízí bělící zubní pudry v několika variantách. Kromě námi vybraného hřebíčku můžete zvolit pudr s fluorem, mentolem nebo dalšími ingrediencemi.

Recenze White Pearl Stomatologický bělící gel – Efektivní bělení zubů doma

Bělení zubů White Pearl

Velikost balení: 80 ml | Použití: 1–3× týdně | Aplikace: na vyčištěné zuby | Dlouhodobé použití: ano | Přibližná cena: 845 Kč

Klady
 • Řešení i pro velmi nažloutlé zuby
 • Vhodné i pro citlivé zuby
 • Vybělené zuby až na 2 roky
 • Spodní a horní zuby lze bělit odděleně
 • Možné noční použití
Zápory
 • Méně komfortní procedura

Mezi top produkty na domácí bělení zubů se řadí White Pearl Stomatologický bělící gel. Složitější postup aplikace vyvažují jeho účinky. Set na bělení zubů obsahuje dva aplikátory a dva bělící gely. Aplikátory lze plně přizpůsobit vašemu chrupu nahřátím v horké vodě a následným vytvarováním přesně podle vaší čelisti. Aplikátory kopírují vaše zuby a zaručují rovnoměrné nanesení bělícího gelu.

Výrobce doporučuje provádět proceduru bělení 1–3× týdně, až do spotřebování obou gelů z balení. Pro velmi zažloutlé zuby lze používat set krátkodobě i každý den. Výsledky uvidíte již za 10–14 dnů. Po spotřebování balení dejte zubům oddych minimálně jeden měsíc. Z vlastní zkušenosti můžeme jako nevýhodu produktu označit nepohodlnost použití. Aplikátory jsou v ústech zkrátka „navíc“ a ne každému je jejich použití příjemné. Tato nevýhoda je však vyvážena dlouhodobým efektem bělení.

Za předpokladu, že omezíte kouření a konzumaci silně barvících potravin a nápojů, vydrží výsledný odstín až 2 roky. Dle potřeby lze proceduru zopakovat. Proceduru bělení můžete absolvovat i během noci, anebo si ji zpříjemnit třeba sledováním oblíbeného seriálu.

Nejlepší přípravky pro účinné bělení zubů podle Heureka.cz

Jak vybrat produkt na bělení zubů doma

Zářivě bílý úsměv je ve společnosti vnímán jako symbol zdraví a úspěchu. Právě proto jsou produkty na bělení zubů tak populární. Pro mnoho lidí reprezentují jedinou cestu k oslnivému úsměvu bez finančně nákladných procedur v zubařském křesle.

Pouti za bílým chrupem předchází několik kroků, které není radno podceňovat. Vše začíná u konzultace s odborníky a pokračuje přípravou chrupu na bělení a výběrem vhodných bělících prostředků. Konečná fáze představuje samotné bělení až k udržovacímu režimu.

Bílé zuby pro krásný úsměv. Domácí bělení zubů

Zabarvení zubů vnitřní a vnější

Při snaze dosáhnout zářivě bílého úsměvu je nezbytné zohlednit původ zabarvení zubů.

Vnější zabarvení zubů způsobuje nános pigmentovaných látek na povrchu zubů. Nejběžnější viníky naleznete mezi výrazně zbarvenými nápoji jako je káva, čaj, červené víno a sycené nápoje. Nepřítelem bílého chrupu je i nikotin společně s dalšími chemikáliemi obsaženými v cigaretách. Povrchové zabarvení zubů způsobuje i nedostatečná ústní hygiena.

Řešení: Mírné povrchové zbarvení zubů lze vyřešit elegantně zubními pastami s bělícím účinkem nebo zubním pudrem. Při výraznějším povrchovém zbarvení jsou řešením pásky na bělení zubů a účinné zubní gely.

Vnitřní zabarvení zubů souvisí s pigmentací, která se nachází uvnitř zubní tkáně. Někteří lidé mají přirozeně zabarvené zuby, které mohou být šedé, hnědé nebo žluté. Změnu barvy vnitřní části zubu lze často datovat do dětství, například vlivem úrazu chrupu nebo podáním antibiotik s tetracyklinem.

Řešení: Bělení vnitřního zbarvení zubů řeší vždy odborník. Nelze ho vyřešit domácím bělením. Pouze zubní lékař vám může vydat přípravky s vysokou koncentrací účinné látky, která dokáže proniknout i dovnitř zubní tkáně.

Náš tip

Že za zdravými zuby stojí především pravidelné a pečlivé čištění zubů, ví každý. Efektivně vyčištěný chrup bez zbytečné námahy zajistí nejlepší sonický kartáček. Složité rozhodnutí, jaký model pořídit, vám pomůže vyřešit náš velký přehled elektrických zubních kartáčků.

Příprava zubů před domácím bělením

Než si vůbec zakoupíte bělící přípravek, mějte na paměti, že bělení je vhodné pouze pro zdravé zuby. Zubní sklovina je nejpevnější tkáň v lidském těle, která zároveň nemá schopnost regenerace. Jakékoliv poškození nelze vrátit zpět. Proces bělení zubů musí probíhat s maximální šetrností. Nutně mu musí předcházet konzultace se zubařem a dentálním hygienistou.

Zubní lékař zhodnotí stav tvrdých i měkkých tkání a doporučí vám nejlepší možný postup, který plně odpovídá kondici vašeho chrupu. Dentální hygienista zuby připraví na domácí bělení odstraněním zubního kamene a případných výrazných skvrn.

Možnosti účinného bělení zubů doma

Produktů na domácí bělení zubů je mnoho. Proto jsme pro vaši snazší orientaci sepsali jednotlivé varianty a zhodnotili jejich výhody a nevýhody.

Bělící zubní pasty

Získejte přirozený odstín zubů s bělícími zubními pastami. Jejich nespornou výhodou je jednoduchost použití. Nemusíte myslet na speciální procedury, co zaberou čas. Dvakrát denně si jimi vyčistíte zuby během rutinní ústní hygieny, přesně tak, jak jste zvyklí. Bělící zubní pasty zesvětlují barvu zubů velmi malým množstvím peroxidu, případně abrazivními látkami. Pasty s abrazivy lze však používat pouze krátkodobě.

Klady
 • Nejjednodušší způsob bělení
 • Součást hygienické rutiny
 • Snadná dostupnost
 • Příznivá cena
Zápory
 • Řešení pouze lehkého zabarvení zubů
 • Pasty s abrazivy lze používat pouze krátkodobě

Pudry na bělení zubů

Bělící pudry suplují zubní pasty. Není třeba si čistit zuby ještě před jejich použitím. Zubní pudry zvládají obojí. Můžete se setkat se světlými pudry, které obsahují například hřebíček, bambus nebo jiné exotické rostliny. Základem černých zubních pudrů je aktivní uhlí. Překvapí vás svým výrazným barvícím účinkem. Zuby bělí poměrně efektivně, ale také znepříjemňují údržbu umyvadla. Za bělejší zuby to ovšem stojí za to podstoupit. Bělící schopnosti pudrů nejsou všespásné a lze je přirovnat k účinkům bělících zubních past.

Klady
 • Cenově příznivá varianta
 • Jednoduché použití
Zápory
 • Pouze na mírné zbarvení zubů
 • Nekomfortní použití pudrů s aktivním uhlím

Pera na bělení zubů

Bělící pera patří mezi oblíbené způsoby úpravy odstínu zubů. Jedná se totiž o pohodlný proces, při kterém gel uložený v peru nanášíte zmáčknutím přes štěteček přímo na zuby. Zuby, které chcete vybělit perem, potřete a necháte gel, obsahující karbamid peroxid, dělat svou práci. Pera na bělení zubů retušují mírné nedokonalosti a jsou spíše doplňkem než samotným řešením. Používejte je ideálně v kombinaci s bělícími zubními pastami.

Klady
 • Velmi jednoduché použití
 • Možnost použít kdykoliv a kdekoliv
 • Cenově dostupné
Zápory
 • Spíše doplněk k dalšímu bělení zubů

Pásky na bělení zubů

Čím dál populárnějším řešením vnějšího zabarvení zubů jsou bělící pásky. Fungují jako velmi poddajné lepící obdélníčky, které lepíte na dobře vyčištěné zuby. Každý pásek obsahuje slabou vrstvu bělícího gelu. Doba působení se liší od výrobce. Poměrně efektivní vybělení zubů je vykoupeno vyšší cenou.

Klady
 • Velmi jednoduché použití
 • U rovných zubů rovnoměrný výsledek
 • Oblíbená a efektivní metoda bělení
Zápory
 • Finančně nákladnější
 • Při nerovném chrupu mohou pásky hůře působit

Bělící gely a sety s bělícími násadami

Komplexnější řešení domácího bělení zubů zajišťují bělící sety se speciálními násadami. Násady lze vytvarovat přesně dle tvaru vašich zubů. Do nich nanášíte bělící gel, který díky nim dokonale přilne na povrch zubů. Bělící účinek závisí na výrobci, některé gely působí v řádech desítek minut, jiné až několik hodin. Nejefektivnější bělící gel zakoupíte u svého zubního lékaře. Obsahuje vyšší procento účinných látek a změna v odstínu vašeho úsměvu bude skutečně vidět.

Klady
 • Opravdu viditelné výsledky
 • Řeší i výraznější zbarvení zubů
Zápory
 • Nepohodlné použití
 • Vyšší cena

Bělící sety s LED světlem

Využijte při cestě za svým vysněným zářivými zuby moderní technologii. Sady na bělení zubů s LED světlem v sobě kombinují účinky bělícího gelu zesílené zářením LED světla. Na perfektně čisté zuby nanesete štětečkem bělící gel a následně mezi zuby vložíte náustek s LED světlem. Obvyklá doba procedury se pohybuje okolo 15 minut. Výhodou použití LED světla je zintenzivnění účinku bělícího gelu a prodloužení efektu bělení. Bělejší úsměv si můžete užívat dříve a déle oproti jiným variantám domácího bělení.

Klady
 • Nejefektivnější bělení zubů doma
 • LED světlo prodlužuje účinek bělení
 • Bělejší zuby za krátký čas
Zápory
 • Vysoká cena

Bělící ústní voda

Své úsilí o dosažení sněhově bílého úsměvu můžete podpořit i vhodnou ústní vodou. Vybírejte přímo takovou, která slouží k podpoře bělosti vašeho chrupu. Primárně však samotná ústní voda zuby nebělí, pouze podporuje bělící kůru.

Klady
 • Podpora při bělící kůře
 • Prodlužuje efekt bělení
Zápory
 • Samotná zuby nebělí

Pro koho je bělení zubů vhodné

Bělení zubů pomáhá efektivně odstraňovat povrchové skvrny a zabarvení způsobené zejména pitím kávy, čaje, červeného vína nebo kouřením. Ztrátu bělosti způsobuje také stárnutí. Bělejší zuby pomáhají k celkově mladistvějšímu vzhledu. Bělení zubů může podstoupit většina lidí (výjimky popisuje následující odstavec). Doporučujeme však mít realistická očekávání. Neočekávejte oslnivý „americký“ úsměv s nepřirozenou zářivě bílou barvou. Konečný výsledek bělení zubů závisí totiž na původní barvě zubů.

Domácí bělení zubů

Kdy se domácímu bělení zubů vyhnout

Bělení zubů není pro každého. Podstoupit ho mohou pouze osoby bez zubních kazů, zánětů dásní nebo jiných aktivních onemocnění dutiny ústní. Vyhnout by se domácímu bělení zubů měli také jedinci se zvýšenou zubní citlivostí. Používání bělících produktů citlivost zubů ještě zesiluje a způsobuje nepříjemné bolesti. Silné bělící přípravky mohou také poškodit zubní sklovinu nebo způsobit podráždění dásní. Bělení se dále nedoporučuje provádět v těhotenství nebo při kojení a u osob mladších 15 let.

Než se rozhodnete pro bělení zubů, konzultujte svůj záměr s profesionálem na zubní péči. Zubař posoudí stav vašich zubů a dásní a navrhne vám personalizovaný přístup péče o váš úsměv.

Pozor

S bělením zubů sami nezačínejte, dokud nemáte jistotu 100% zdravého chrupu.

Jak efektivně a bezpečně používat domácí bělicí produkty (postup)

Používání domácích bělicích produktů bude efektivní a bezpečné, pokud dodržíte následující postup:

 1. Svůj záměr vybělit zuby zkonzultujete s odborníkem.
 2. Vyberete si vhodný a šetrný produkt.
 3. Bělící přípravky aplikujete pouze na stoprocentně zdravé zuby.
 4. Dodržujete pokyny výrobce. Nepoužíváte produkty častěji nebo déle, než je doporučení na obalu.
 5. Omezujete kontakt bělících přípravků s dásněmi.
 6. Aplikaci pravidelně opakujete, postupujete systematicky. Buďte disciplinovaní a trpěliví.
 7. Během bělení se vyhýbejte barvícím potravinám.
 8. Pokud pociťujete nepříjemný pocit v ústech, pálení dásní nebo jiný diskomfort, v bělení nepokračujete.
 9. Dodržujete pravidelnou ústní hygienu, včetně péče o mezizubní prostory.
 10. Pravidelně navštěvujete zubaře v rámci preventivních kontrol vašeho chrupu a řídíte se jeho doporučeními.

Za jak dlouho uvidíte výsledky a jak dlouho trvá efekt domácího bělení

Rádi bychom napsali, že běloskvoucí úsměv získáte již po krátkodobém použití. Konečný efekt však závisí na spoustě faktorů. Především na tom, zda je vaše zbarvení zubů vnější nebo vnitřní a také jaký přirozený odstín mají vaše zuby.

V případě mírného zabarvení způsobeného potravinami lze pozorovat zlepšení již po několika použitích bělících past nebo per. Pokud je ovšem zbarvení silné, obrňte se trpělivostí a disciplínou. Pouze pravidelné používání silnějších produktů na bělení zubů, typicky gelů s aplikátory nebo LED světlem, vám přinese kýžené ovoce.

Efekt domácího bělení zubů závisí na vašich stravovacích návycích. V případě, že eliminujete konzumaci silně barvících potravin a vyhnete se kouření, může výsledek trvat i v řádu několika let. V opačném případě počítejte s pravidelným opakování bělící procedury.

Náš tip

Zatímco elektrické kartáčky nejsou v našich koupelnách výjimkou, ústní sprchy své místo vedle umyvadla stále hledají. V našem výběru jsme se věnovali nejlepším modelům, správnému postupu čištění i všem parametrům, které usnadní vaše rozhodnutí.

Režim pro zachování zářivého úsměvu

Konečně jste s odstínem svého chrupu spokojení a pohled do zrcadla vás baví zas o něco více. Abyste minimalizovali rizika opětovného zabarvení zubů, vyvarujte se ve větší míře potravinám a nápojům, které způsobují pigmentaci zubů.

Káva a čaj

Třísloviny přítomné v kávě a čaji mohou postupně způsobit změnu barvy zubů. Je zajímavé, že čaj, i když je mnohými vnímán jako zdravější volba, způsobuje častěji zbarvení zubů než tradiční káva. Černý čaj zbarvuje zuby do odstínu žluté, zatímco zelený čaj způsobuje zašednutí chrupu.

Sycené nápoje

Nejen colové nápoje, ale i všechny další pestrobarevné limonády a džusy, přispívají ke změně barvy zubů.

Víno

Se zabarvováním zubů je nejčastěji spojováno červené víno, ale ani bílé víno není bez viny. Kyseliny obsažené ve víně mohou narušit zubní sklovinu, což zuby činí náchylnějšími k zabarvení.

Ovoce a zelenina

Mezi další potenciální viníky patří některé druhy ovoce a zeleniny. Rajčata a červená řepa, lesní borůvky, ostružiny a třešně, mohou zanechávat stopu na bílých zubech.

Koření a průmyslově zpracované omáčky

Kari, červená paprika, ale i sójová omáčka a balsamico ocet rovněž ovlivňují odstín zubů.

Sladkosti

Průmyslově zpracované cukrovinky mohou obsahovat barviva, která ovlivní postupně povrch zubů.

Cigarety

Nejsou samozřejmě potravinou, ale barvu zubů ovlivňují výrazně. Kouření tabákových výrobků navíc celkově negativně ovlivňuje zdraví (nejen) ústní dutiny.

ChytrýVýběr radí

S čištěním zubů po jídle vyčkejte zhruba 20–30 minut. Při okamžitém čištění jídlem a nápoji naleptaného povrchu může dojít k poškození zubu, zeslabení zubní skloviny a ke zvýšené citlivosti zubů.

Rizika domácího bělení zubů

K domácímu bělení zubů přistupujte zodpovědně a s opatrností. Pokud ucítíte v ústní dutině jakýkoliv diskomfort, trnutí, pnutí, pálení či se zvýší citlivost vašich zubů, s bělením přestaňte. Zejména při nevhodném a dlouhodobém používání přípravků s abrazivy může dojít k poškození zubní skloviny, které je nevratné. Opět platí, že je důležitá konzultace se zubařem a dodržování pravidelné preventivní péče.

Pozor

Svůj plán domácího bělení zubů vždy prokonzultujte se svým zubařem.

Kde koupit

Podpořit českou značku přírodní kosmetiky zakoupením (nejen) bělící zubní pasty můžete na e-shopu Venira.cz. Mix značek a produktů péče o běloskvoucí chrup naleznete na Notino.cz. Objednat produkty pohodlně on-line a ušetřit za dopravu osobním vyzvednutím na pobočce můžete například v Benu.cz.

Nejoblíbenější značky produktů na bělení zubů

White Pearls

Výrobce původem z USA se specializuje výhradně na péči o zuby. Nabídku produktů zahrnují především bělící pasty, pásky a sety na efektivní bělení zubů. Na českém trhu se s jejich výrobky na vybělení zubů setkáváme již 20 let.

Venira

Veškerý vývoj i výroba širokého portfolia doplňků stravy, kosmetických produktů, výrobků pro zdraví i péči o tělo od firmy Venira probíhá na území České republiky.

Eva Cosmetics

Exotický výrobce kosmetických produktů z Egypta, Eva Cosmetics, je spojen s více než 80 lety zkušeností, výroby a vývoje přírodní kosmetiky. V České republice se těší popularitě již více než 25 let.

Cena

Do 150 Kč

Pro mírné zbarvení zubů vám postačí výrobky z nejnižší cenové hladiny, mezi které se řadí zubní pasty s bělícím účinkem nebo bělící zubní pudry.

Do 500 Kč

Pro domácí bělení zubů se silnějším zabarvením sáhněte po bělících zubních gelech nebo páskách na bělení zubů.

Nad 500 Kč

Nejefektivnějšího bělení zubů dosáhnete doma se sety s účinnými gely a aplikátory, popř. ještě doplněnými o účinek LED světla. Za vyšší cenu získáte skvělý výsledek i dlouhotrvající efekt.

Oblíbené zubní pasty s bělícím účinkem

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.4 (10 hlasů)

Autor článku

Jana Andrýsková
Jana Andrýsková

Jsem milovnicí dokumentárních filmů, Asie a minimalismu. Pokud nesedím u klávesnice, sedím u klavíru. Ráda testuji nové produkty a ještě raději se dozvídám, jak co funguje. Moje práce je mi koníčkem a tvorba recenzí, článků a rad pro vás mě neskutečně baví. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář