ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze stojanu na pruty Delphin Rodpod Bronx 2G

20. 10. 2022 aktualizováno

Recenze Delphin Rodpod Bronx 2G

Jednoduchý a praktický stojan na tři pruty, to je Rodpod Bronx 2G od značky Delphin. Díky skladnosti a nízké váze si ho můžete vzít prakticky kamkoliv. Zároveň je ale poměrně variabilní a využijí ho tak mohou všichni nadšenci do rybaření. Níže vám představíme hlavní výhody a nevýhody Delphin Rodpod Bronx 2G. Navíc jsme v našem článku o stojanech na pruty vybrali další skvělé modely.

Hodnocení stojanu na pruty Delphin Rodpod Bronx 2G

8.5

Skvělý

Delphin Rodpod Bronx 2G se snadno složí do opravdu malého pouzdra, jež je dodáváno rovnou se stojanem. Rodpod je vyroben z hliníkových profilů, což mu zaručuje dlouhou životnost a především nízkou hmotnost.

Rozměry a hmotnost
9
Stabilita
8
Skladnost
10
Příslušenství
7
Klady
  • Velký rozsah délky stojanu
  • Příznivá cena
  • Nízká hmotnost
  • Vejde se do malého textilního pouzdra
  • Zesílení klipového mechanismu
Zápory
  • Menší množství informací o velikosti stojanu

Rozměry a hmotnost – 9/10

Delphin Rodpod Bronx 2G patří mezi ty velmi všestranné stojany, a tak bude výborně vyhovovat rybáři, který neví, jak velký stojan vlastně potřebuje. Má totiž velký rozsah nastavitelné délky a můžete si sami vybrat, jaký rozměr stojanu vám bude nakonec vyhovovat. Délka stojanu se pohybuje mezi 82 a 132 centimetry, zatímco výšku je možné nastavit mezi 31 a 67 centimetry, patří tedy spíše mezi větší stojany na pruty.

Díky hliníkové konstrukci je výjimečně lehký, takže zejména hmotnost opravdu hodnotíme pozitivně. Ta totiž přesahuje jen o málo jeden kilogram a my moc dobře víme, že hmotnost stojanu může být klíčová, když s sebou musíte v těžkém terénu nést veškeré vybavení na rybaření.

Stabilita – 8/10

Tento stojan je velmi lehký a z vlastní zkušenosti víme, že stojany s nízkou hmotností mohou být méně stabilní než těžší exempláře. Když ale pomineme vrtkavost stojanu způsobenou malou vahou, je dosaženo poměrně dobré stability. Díky tomu budete moci s tímto rybářským stojanem Delphin snadno a jednoduše manipulovat bez obav, že spadne. Přesto je na místě obezřetnost, zejména při horších povětrnostních podmínkách nebo v náročnějším terénu. Pokud tedy sháníte především stabilní stojan, nebude tento kousek ideální volbou.

Skladnost – 10/10

Skladnost je jednou z velmi důležitých vlastností tohoto stojanu a možná budete překvapení, jak snadno ho složíte do opravdu malého balíčku. Součástí balení je textilní pouzdro, do nějž můžete složený stojan na pruty uložit a zůstane tak v suchu a bezpečí. Po sbalení jsou rozměry stojanu 82 × 16 × 8 centimetrů a patří mezi ty opravdu nejmenší stojany ve sbaleném tvaru.

Příslušenství – 7/10

Rodpod Bronx 2G nemá v základní sadě žádné příslušenství kromě textilního obalu, do kterého můžete stojan bezpečně uložit. Je dostupných i několik rohatinek, jež patří přímo ke stojanu, ale jsou spíše ve vyšší cenové kategorii.

Technické parametry Delphin Rodpod Bronx 2G

Značka: Delphin
Délka stojanu: 82 – 132 cm
Hmotnost: 1,185 kg
Počet prutů: 3
Výška hrazdy:
Délka hrazdy:
Orientační cena: 1 500 Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (20 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor s více než 15 lety zkušeností v oblasti prodeje a e-commerce. Jeho zájem o nejnovější technologické pokroky a trendy mu umožňuje zajímavě popisovat vlastnosti produktů a sdílet cenné poznatky se čtenáři. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a studiu nových dovedností. Má velký zájem o svět sci-fi a fantasy a rád tráví čas hraním deskových her se svými přáteli a rodinou. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář