ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Petr Jaroněk – redaktor

Petr Jaroněk

Mé jméno je Petr Jaroněk a na webu Chytryvyber.cz pro vás testuju a recenzuju nejrůznější výrobky ze světa zdraví, sportu, domácích spotřebičů a elektroniky nebo třeba i hudby a píšu články, které mohou pomoci lépe si vybrat zboží. Psaní se ostatně věnuju prakticky celý život. Z toho už 15 let profesionálně – jako copywriter, content writer, redaktor anebo i jako spisovatel.

Zatím můžete na pultech knihkupectví najít tři mé knihy. Historické fantasy romány Ospalá slovanská díra, Běsi z temného hvozdu a Theomachia. Psaní je tedy mou prací i koníčkem a ani po tolika letech mě neopouští radost z tohoto řemesla.

Kromě toho se věnuju historii, což úzce souvisí s mou knižní tvorbou, mám rád cestování a sport – konkrétněji teď provozuji kalisteniku, nebo chcete-li street workout, a v minulosti jsem tíhnul k bojovým sportům, jako je box. Na to už ale začínám být trochu starý. A taky mám rád hudbu, proto řada článků o hudbě a nástrojích na webu Chytryvyber.cz pochází ode mě. Nejvíce mi k srdci přirostla klasická kytara.

Odbornost a zkušenosti:

Content writing

Copywriting

Literatura

Spolupráce: Testado.cz

Vzdělání a certifikace:

Gastronomická škola ve Zlíně – Maturita
Univerzita Karlova – Nedokončené studium na filozofické fakultě

Kontakty:

LinkedIn

Facebook