ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Bohumil Rosička – šéfredaktor

Bohumil Rosička

Jsem Bohumil Rosička, šéfredaktor a editor několika obsahových webů s hlavním zaměřením na digitální marketing a copywriting. Moji profesní kariéru jsem započal v roce 2005 v Plus Discount, kde jsem postupoval od pozice skladníka až na vedoucího prodejny. V obchodě jsem strávil více než 15 let. Během této doby jsem absolvoval mnoho kurzů a školení, od řízení elektrického paletového vozíku přes školení v oblasti HR a soft skills (komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu, empatii, asertivitu, samostatnost, stresuodolnost, organizační dovednosti, schopnost řešit konflikty, “tah na branku”) až po BOZP.

Můj zájem o digitální marketing a copywriting mě vedl k absolvování školení na téma Link building od Zdeňka Dvořáka” a účasti na DigiSemestru 2022. Nyní působím jako freelance digital marketer, kde spravuji několik obsahových webů a starám se o PPC kampaně v GAds, Bingu a Skliku pro několik klientů. Ovládám nástroje jako Word, Excel, WordPress, GAds, GU, Ahrefs a KW finder.

Kromě mé profesní dráhy jsem vášnivý čtenář s láskou k sci-fi a fantasy, hráč dračího doupěte, bývalý aktivní fotbalista a milovník počítačových her. Jsem také rodinný člověk s velkou láskou k cestování.

Odbornost a zkušenosti:

Retail a Retailové Řízení
Digital Marketing
Nástroje pro Digital Marketing
Copywriting a Obsahová Tvorba
Osobní Rozvoj a Kariérní Postup
Cestování a Work-Life Balance
Sci-fi a Fantasy Literatura
Psaní pro: Testado.cz, Světaznalec.cz, Dobrá Víla.cz

Vzdělání a certifikace:

Gymnázium v Broumově – maturita z češtiny, angličtiny, chemie a dějin výtvarného umění, 2003
VOŠ stavební Náchod, 2004 (1 rok)
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, obor Biochemie, 2004 (1 rok)
Digisemestr 2022

Kontakty

[email protected]
LinkedIn

Články autora: