ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze chytré láhve CUBE1 H2

CUBE1 H2 - recenze chytré lahve

Kdekdo by si pomyslel, že cena v řádu stovek je za láhev na pití až moc peněz. Pokud se ale jedná o chytré lahve, je tento výrobek představitelem té nejlevnější kategorie. Proto se hodí pro osoby, které si pořízením nejsou příliš jisté, ale stále je láká. Chytrá láhev CUBE1 H2 ze sebe vydá to nejlepší, aby kategorii dobře reprezentovala. Recenze ostatních lahví najdete v našem velkém porovnání chytrých lahví na pití.

Hodnocení chytré láhve na pití CUBE1 H2

8

Velmi dobrá

Chytrá láhev CUBE1 H2 vyšla do boje bez aplikace, ale zato se skvěle fungujícím inteligentním víčkem. V konkurenci obstála také díky řadě šikovných drobností, kterými jsou například protiskluzová základna lahve či sítko na sypaný čaj.

Vlastnosti a prvky chytré láhve
8
Aplikace a chytré funkce
7
Další funkce
9
Použité materiály a design lahve
8
Klady
  • Nápoj vydrží teplý až 24 hodin
  • Inteligentní víčko
  • Spousta drobností k dobru
  • Lehká konstrukce
Zápory
  • Bez aplikace
  • Malý objem lahve

Vlastnosti a prvky chytré láhve – 8/10

Tato chytrá láhev je dostačujícím výrobkem pro nenáročné zákazníky, potřeby těch náročnějších ale pravděpodobně neuspokojí. Bude to zejména absencí aplikace, která do produktu obvykle vnáší pokročilejší funkce. Tady však chybí a musíte se spokojit s inteligentním víčkem, skrze které probíhá veškeré kouzlo.

Nicméně dalších prvků je požehnaně. Lahev disponuje klasickým pítkem, díky kterému se nepolijete a pít můžete i při chůzi. Nechybí ani poutko pro snadnější přenos. Super vychytávka ať už vás čeká kratší nebo delší cesta. I tato lahev má v sobě zabudovanou světelnou a zvukovou signalizaci, které připomínají pitný režim.

Už v úvodu jsme zmiňovali přítomnost dalších menších prvků, ze kterých budete mít radost. Jedná se například o protiskluzovou základnu lahve, která účinně zvyšuje její stabilitu. Nepřehlédněte však ani sítko na sypaný čaj, které usnadní přípravu nápoje.

Aplikace a chytré funkce – 7/10

Jak jste mohli uhodnout na základě předchozích řádků, několik bodíků této lahvi uniklo kvůli absenci aplikace. Tu v tomto případě nahradilo inteligentní víčko. A pokud aplikaci dokážete oželit, uvědomíte si, že díky špičkovému víčku ji vlastně nepotřebujete. Všechno důležité totiž dokážete spravovat zde.

A jak to funguje? V první řadě si můžete na víčku aktivovat monitorování vašeho pitného režimu. Zobrazí se ikonka budíku a od té doby bude lahev vydávat zvukové a světelné signály pokaždé, kdy bude nutné se napít. Lahev ví, kdy jste pili naposledy, a sama vyhodnotí vhodný časový interval, kdy byste se měli napít znovu.

Na víčku se vám také zobrazují informace o aktuální teplotě nápoje. Červená je pro nejteplejší, zelená označuje střed a modrá barva signalizuje téměř studený nápoj.

Aplikace a chytré funkce CUBE1 H2 - recenze chytré lahve

Další funkce – 9/10

Tleskáme za to, jak si tato chytrá láhev poradila se svou hlavní funkcí, kterou je monitorování vašeho pitného režimu. Kromě toho ji ale musíme pochválit i za další vlastnosti.

Jednou z nich je již zmíněná schopnost měření aktuální teploty vašeho nápoje. Díky této vlastnosti budete mít stále přehled o tom, zda vás nápoj opaří, ohřeje nebo ani jedno. Nechybí ovšem ani důležité termoizolační vlastnosti, které udrží nápoje teplé až na dobu 24 hodin. Z toho logicky vyplývá, že ji můžete bez obav využívat jako termosku.

Na základě nižší cenové kategorie nemáme výhrady proti absenci UV sterilizace. Tato technologie by vyžadovala vyšší náklady na výrobu, což není případ této lahve.

Použité materiály a design lahve – 8/10

Poslední parametr se nese ve znamení hodnocení použitých materiálů a designu. Ani zde si lahev nevedla vůbec špatně. Je vyrobena z nerezové oceli, přičemž použit byl také polypropylen. Snad netřeba zmiňovat její voděodolnost, ale nesmíme zapomenout na dvoustěnné provedení. Konstrukce je odolná a lehká, v batohu ji tak sotva pocítíte.

Objem lahve bohužel dosahuje pouhých 450 ml, zvažte proto přibalení dalšího pití na delší cesty. Lahev se vyrábí v černé a bílé barvě. Druhá zmíněná nemusí být příliš praktická, zato ale vypadá skvěle. Celá lahev je jednobarevná bez vzorů, barvy víčka i poutka jsou sladěné s celým produktem.

Použité materiály a design lahve CUBE1 H2 - recenze chytré lahve

Parametry Smart láhve Cube1 H2

Vlastnost Parametr
Objem lahve 450 ml
Aplikace Ne
Materiály nerezová ocel, polypropylen
Hmotnost 400 g

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (11 hlasů)

Autor recenze

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Být členem Chytrého Výběru pro mě znamená výhodu v tom, že si můžu udělat představu o aktuální situaci na trhu s různým zbožím. Nemusí totiž být jednoduché se v ní vyznat a všichni se snažíme své peníze co nejlépe investovat. Je radost předávat získané informace dál. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář