ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
ChytrýVýběr.cz > Recenze

Recenze galvanické žehličky Beauty Relax BR – 1030

Recenze Beauty Relax BR - 1050

Levnou a kvalitní volbou při koupi galvanické žehličky může být model BR-1030 od značky Beauty Relax. Tato kompaktní a lehoučká galvanická žehlička pouze na obličej je skvělým pomocníkem při boji s problémovou pletí. Nabízí ošetření pomocí galvanického proudu, fotonové terapie a ultrazvuku. A právě tato žehlička se stala nejlepší levnou galvanickou žehličkou v našem testu nejlepších galvanických žehliček.

Hodnocení galvanické žehličky Beauty Relax BR – 1030

7.5

Velmi dobrá

Galvanická žehlička BR – 1030 je dobrou volbou pro začátečníky, kteří si chtějí tento typ ošetření vyzkoušet. Zvládá i fotonovou terapii a ošetření ultrazvukem, ale lze ji použít pouze v oblasti obličeje. Na ovládání a manipulaci je jednoduchá a potěší tak každého, kdo hledá přístroj za nízkou cenu v dobré kvalitě.

Nástavce
7
Napájení
7
Ovládání a manipulace
8
Typy terapií a funkce
8
Klady
  • Fotonová terapie i ultrazvuk
  • Kompaktní a lehká do ruky
  • Nízká cena
  • Jednoduché ovládání
Zápory
  • Pouze na obličej

Nástavce – 7/10

Tato levná a drobná galvanická žehlička je určena pouze na ošetření obličeje a spíše jeho menších částí, takže má pouze jeden hlavní nástavec s aplikátorem z nerezové oceli. Dále je doplněna o tři speciální nástavce, které umožňují fotonovou terapii. Každý nástavec je tak určen pro jeden konkrétní druhy světla. Tento přístroj tak nenabízí velkou variabilitu, ale dostupné možnosti naprosto odpovídají nákupní ceně.

Recenze galvanické žehličky Beauty relax 1030 – nástavce

Napájení – 7/10

Galvanická žehlička Beauty Relax BR-1030 se napájí ze sítě pomocí speciálního adaptéru. Ten je součástí balení, takže již nemusíte nic dokupovat. Nabíjení je relativně rychlé a umožňuje vám tak rychlý návrat k ošetřování pleti bez zbytečných prodlev.

Recenze galvanické žehličky Beauty relax 1030 – ovladač

Ovládání a manipulace – 8/10

U této galvanické žehličky se rozhodně nemusíte bát složitého ovládání. Všechny funkce si vybíráte pomocí ovládacího panelu, který umožňuje přístroj zapnout, zapnout fotonovou terapii a vybrat si intenzitu ošetření. S přístrojem se dobře manipuluje a pracuje zejména proto, že je opravdu kompaktní a lehký, takže vás z ošetřování pleti rozhodně ruce bolet nebudou. V balení najdete také ochranné brýle, které byste měli používat při zapnutí fotonové terapie. Je to vhodná galvanická žehlička pro každého, kdo si chce tento typ ošetření teprve vyzkoušet a stačí mu jednodušší, kvalitní přístroj.

Recenze galvanické žehličky Beauty relax 1030 – fotonová terapie

Typy terapií a funkce – 8/10

Přestože je Beauty Relax BR – 1030 poměrně jednoduchá galvanická žehlička, najdete u ní hned několik typů terapií a funkcí, které můžete využít. Samozřejmostí je ošetření pomocí galvanického proudu, v nabídce je ale také ultrazvukové ošetření s frekvencí 3 MHz. Dále je možné používat fotonovou terapii pomocí speciálních nástavců, u tohoto konkrétního modelu lze spustit tři typy fotonové terapie – červenou, modrou a zelenou.

Technické parametry

Značka: Beauty Relax
Vhodná na: obličej
Fotonová terapie: ANO (červené, modré a zelené světlo)
Ultrazvuk: ANO (frekvence 3 Mhz)
Materiál aplikátoru: nerezová ocel
Počet LED diod: 7
Rozměry: 5 × 5 × 17 cm
Napájení: ze sítě
Nástavce: 3 (pro jednotlivá světla)
Dostupné gely a krémy:
NE (lze použít běžné krémy a gely)


Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (3 hlasy)

Autor recenze

Hana Smětáková
Hana Smětáková

Už několik let se zabývám copywritingem a má práce mě moc baví. Ve volném čase nepohrdnu procházkou do přírody, relaxací v sauně, zajímavou knížkou nebo třeba cvičením. Moc ráda také objevuji nová místa, a proto není žádným tajemstvím, že mým největším koníčkem je cestování. LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář