ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce ChytrýVýběr.cz - váš nákupní rádce
  • S námi vybíráte chytře již od roku 2016.
Menu
>

Karolína Hradilová

Ahoj, jsmenuji se Karolína a jsem autorka několika textů na tomto online magazínu. Má cesta k psaní začala trochu netradičně. Přestože jsem začínala jako grafik, vždy jsem milovala jsem práci s vizuálním uměním a typografií. Nejdříve ručně, později v nejrůznějších editorech. K psaní vlastních článků jsem se dostala až mnohem později.

Prvním krokem bylo psaní reklamních textů, kde jsem se naučila, jak efektivně komunikovat s cílovou skupinou a tvořit obsah, který zaujme a přesvědčí. Šlo o krátké reklamní posty na sociální sítě nebo slogany do on-line prostoru. Postupně jsem přešla ke složitějším a hlubším textům, které (jak doufám) nejsou jen vyprázdněnými hesly, ale mají čtenářům skutečně co říci. Doufám, že s větším rozsahem mohu někomu pomoci správně si vybrat a nasměrovat ho k produktu, který opravdu chce a potřebuje.

Později jsem začala objevovat svět SEO a optimalizace obsahu. Bylo fascinující zkoumat, jakým způsobem mohou klíčová slova a techniky zlepšit viditelnost obsahu online. A odtud to byl jen krůček na Chytrý Výběr!

Kromě psaní se vášnivě věnuji vaření a pečení. Asi se po dlouhém dni před monitorem potřebuji přepnout do skutečného světa a vytvořit něco, na co si člověk skutečně mlže sáhnout. I když musím přiznat, že to většinou moc dlouho nevyfrží. 🙂  A největším darem z každé dovolené je pro mě místní koření, které mi připomíná pohodu a všechny dobroty, které jsem na místě snědla.

Znalosti a zkušenosti:

  • Počítačová grafika
  • Správa webů
  • SEO 
  • Copywriting (Manahu, DenBraven, Towerviewershop…)
  • Učitelství a lektorství
  • Dějiny umění a architektury

Kde mne najdete?